Szkoła Podstawowa im. Stefana Kard. Wyszyńskiego w Mieleszynie

Kalendarium

Plan pracy szkoły 2018/2019


  1. Organizacja roku szkolnego
  2. Dni wolne od zajęć dydaktycznych
  3. Terminy klasyfikacji
  4. Imprezy i uroczystości szkolne
  5. Konkursy

 

Organizacja roku szkolnego


3.09.2018

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

3.09.2016-11.01.2018

Semestr I

28.01.2017-21.06.2018

Semestr II

22.12.2018-01.01.2019

Zimowa przerwa świąteczna

14.02—27.01.2019

Ferie zimowe

18.04-23.04.2019

Wiosenna przerwa świąteczna

10-12.04.2019

Egzaminy gimnazjalne

15-17.04.2019

Egzamin ósmoklasisty

21.06.2019

Zakończenie roku szkolnego

22.06-31.08.2019

Wakacje


Dni wolne od zajęć dydaktycznych lub ustawowo wolnych


12.10.2018

DEN - Akademia

01.11.2018

Dzień Zmarłych

02.11.2018

Dzień wolny

12.11.2018

Dzień Niepodległości

01.01.2019

Nowy Rok

25.03-27.03.2019

Rekolekcje

10-12.04.2019

Egzamin gimnazjalny

15-17.04.2019

Dzień wolny

01.05.2017

1 Maja

02.05.2017

Dzień wolny

03.05.2017

3 Maja

04.05.2017

Dzień wolny

1.06.2017

Dzień wolny


Terminy klasyfikacji

 


25.11.2016

Wystawianie ocen na I semestr

10.03.2017

Wystawianie ocen na II semestr

22.05.2017

Rozpoczęcie procedury wystawiania ocen i informacja o przewidywanych ocenach z końcoworocznych.

21.06.2017

Posiedzenie klasyfikacyjne Rady Pedagogicznej






 


Imprezy i uroczystości szkolne

 

 L.p

Nazwa uroczystości/imprezy

Termin

1.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

4.IX

2.

Wybór Prezydium SU

IX

3.

Akcja Sprzątanie Świata

IX, IV

4.

Dzień Edukacji Narodowej

13.X

5.

Akcja „Góra Grosza”

XI

6.

Akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości

10 XI

7.

Dzień Patrona

VI 

8.

Środowiskowy Koncert Kolęd i Pastorałek

 XII

9.

Wigilia szkolna

21 XII

10.

Dzień Języków Obcych

V

11.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

I

12.

Rekolekcje

25-27 III

13.

Narodowe Święto Konstytucji 3 Maja

V

14.

Maj miesiącem Matematyki

V

15.

Dzień Dziecka ( imprezy sportowo-rekreacyjne).

01 VI

16.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

21.06.2019r.


Konkursy szkolne

L.p.

Nazwa konkursu

Termin

1.

Turniej Tenisa Stołowego

II

2.

Mistrzostwa Gminy w LA

VI

3.

Szkolny Konkurs Recytatorski

X

4.

Szkolny Konkurs Ortograficzny

III

5.

Szkolny Konkurs Literacki

II

6.

Szkolny Konkurs Wiedzy o Noblistach Polskich

XII

7.

Szkolny konkurs matematyczny „Mistrz rachunków”

 

8

Liczę w excelu

V

9

Cyberprzemoc

I

10

Ciekawy eksperyment

 

11

Szkolny konkurs o życiu i posłudze św. Brata Alberta

 

12

Gminny Konkurs Języka Angielskiego ”Word Champion”

V

13

Konkurs „Insta.Ling”

VI

14

Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

VI

 

Konkursy międzyszkolne, powiatowe

L.p.

Nazwa konkursu

Termin

1.

Mila Niepodległości

 

2.

Turniej Sołectw w Piłce Siatkowej

XII

3.

Turniej eliminacyjny w piłce nożnej Coca Cola

III

4.

Turniej eliminacyjny do Mistrzostw Powiatu w piłce nożnej

III

5.

Sztafeta Trzeźwości

IV

6.

Polska Biega

V

7.

Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Noblistów Polskich

XII

8.

Szkolne eliminacje do Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

XI

9.

Konkurs Złota Żaba

I

10.

Konkurs Ortograficzno – Gramatyczny im.O. Kopczyńskiego

V

11

Powiatowy Turniej Historyczny

V

12

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

 

13

Powiatowy Konkurs Matematyczny „Czwórka”

 V

14

Konkurs chemiczny „Mendolejew”

 IV

15

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

 X

16

Konkurs matematyczny” Złota Żaba”

 X

17

Konkurs matematyczny „ Kangur”

 

18

Konkurs wiedzy o Pojezierzu Wielkopolskim

 

19

Konkurs geograficzny zorganizowany przez Miłośników Geografi

 

20

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

 X

21

Archidiecezjalny Konkurs Biblijny