25 czerwca 2014 22:50 | Komunikaty

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW NA ROK SZKOLNY 2014/2015

Biologia  - NOWA ERA -. Puls życia. Podręcznik. M. Jefimow , M. Sęktas

Geografia  - NOWA ERA. Planeta nowa. Podręcznik. R. Malarz

Historia  - K. Kowalewski, I. Kąkolewski, A. Plumińska-Mieloch - Bliżej historii, WSiP

Język angielski - UPBEAT 2 STUDENTS BOOK (podręcznik)Liz Kilbey,J.Bygrave, J.Copage, R.Fricker + ćwiczenia UPBEAT 2  wydanie uaktualnione niebieskie

Język niemiecki - Potapowicz A., Tkaczyk K. - aha! 1A, 1B NEU. Podręcznik z ćwiczeniami dla gimnazjum. Kurs dla początkujących. WSiP - zielona.

J.polski - podręcznik do kształcenia literackiego – kulturowego;B. Drabarek, I. Rowińska - Klucze do kultury  - MAC Grupa Edukacyjna.

Język polski 1. Podręcznik do kształcenia językowego.K.Kaszewski, M.Trysińska - Klucze do kultury.

Matematyka 1.Dobrowolska M. i in. - Podręcznik dla klasy pierwszej gimnazjum. GDAŃSKIE WYDAWNICTWO OŚWIATOWE. MATEMATYKA Z PLUSEM.

Wychowanie do życia w rodzinie M. Urban. - zeszyt ćwiczeń cz. 1 - ŻAK.

Religia - Ks. J. Szpet, D. Jackowiak - Spotkanie ze słowem, Księgarnia
Św. Wojciecha

Plastyka  - Katarzyna Czernicka OPERON

Muzyka - M. Rykowska, Z. Szałko -podręcznik - OPERON

KLASA 2

Chemia dla gimnazjalistów. Podręcznik. Część I - Pazdro K., Torbicka M. - PAZDRO.

Chemia dla gimnazjalistów. Podręcznik. Część II Pazdro K., Torbicka M. -  PAZDRO.

Biologia. Puls życia. Podręcznik dla gimnazjum M. Jefimow + atlas anatomiczny - NOWA ERA

Fizyka 1. - Podręcznik dla gimnazjum. Horodecki K., Ludwikowski A. - GDAŃSKIE WYDAWNICTWO OŚWIATOWE. (214/2/2010).

Fizyka 2. - Podręcznik dla gimnazjum. Horodecki K., Ludwikowski A. - GDAŃSKIE WYDAWNICTWO OŚWIATOWE.

Geografia - Planeta nowa. Podręcznik dla klasy drugiej.D. Szczypiński,
M. Wójtowicz  - NOWA ERA

Historia -  K. Kowalewski, I. Kąkolewski, A. Plumińska-Mieloch - Bliżej historii, WSiP

Język angielski  - UPBEAT 3 STUDENTS BOOK (podręcznik)Liz Kilbey,J.Bygrave, J.Copage, R.Fricker + ćwiczenia UPBEAT 3 zielona - wydanie uaktualnione

Język niemiecki  - Potapowicz A., Tkaczyk K. - aha! Neu  2A i 2B . Podręcznik z ćwiczeniami dla gimnazjum. Kurs dla początkujących -zielona. WSiP S. A..

J.polski  - podręcznik do kształcenia kulturowegoB. Drabarek, I. Rowińska - Klucze do kultury  - MAC Grupa Edukacyjna.

Język polski 2 - Podręcznik do kształcenia językowego. K.Kaszewski, M.Trysińska - Klucze do kultury.

Matematyka 2 - Podręcznik dla klasy drugiej gimnazjum. Dobrowolska M. i in. - GDAŃSKIE WYDAWNICTWO OŚWIATOWE.MATEMATYKA Z PLUSEM. 2009

Religia - Jackowiak D, SzpetJ. Aby nie ustać w drodze; Księgarnia św. Wojciecha, 2013r.

Wychowanie do życia w rodzinie cz. 2 - M. Urban - Wyd. ŻAK Zofii Dobkowskiej

WOS cz. 1 - E. Dobrzycka, K. Mukara - Wyd. OPERON.

KLASA III

Biologia 3 -  Puls życia B. Sągin , A. Boczarowski, M. Sęktas - Nowa Era

Geografia - Planeta  Nowa  3  M. Szubert - Nowa Era

Chemia dla gimnazjalistów. Podręcznik. Część  II i  III.Pazdro K., Torbicka M. - PAZDRO

Fizyka  z plusem część III i IV. -  Podręcznik dla gimnazjum. Horodecki K., Ludwikowski A.  - GDAŃSKIE WYDAWNICTWO OŚWIATOWE. - nowa wersja.

Historia   - Bliżej historii K. Kowalewski, I. Kąkolewski, A. Plumińska-Mieloch - WSiP

J. angielski  - LONGMAN EGZAMIN GIMNAZJALNY R.Fricker., J.Gaszewski, T.Siuta - różowa;Wydanie uaktualnione

(KAŻDY KUPUJE NOWY PODRĘCZNIK !!!)

Język niemiecki - Podręcznik z ćwiczeniami dla gimnazjum. Kurs dla początkujących. Potapowicz A., Tkaczyk K. - aha! 3A i 3B. WSiP S. A. - Książka zielona

J.polski - podręcznik do kształcenia kulturowego Klucze do kultury. B. Drabarek, I. Rowińska - MAC Grupa Edukacyjna

Język polski 3  - Podręcznik do kształcenia językowego i literackiego Klucze do kultury. K.Kaszewski, M.Trysińska

Matematyka 3. Podręcznik dla klasy trzeciej gimnazjum. Matematyka z plusem. Pod red. Dobrowolska M. - GDAŃSKIE WYDAWNICTWO OŚWIATOWE.

Religia - Żyjąc z innymi dla innych.Jackowiak D.Szpet J. - Wyd. Księgarnia św. Wojciecha 2013 r.

Wychowanie do życia w rodzinie cz. 3 - M. Urban - Wyd. ŻAK Zofii Dobkowskiej.

WOS cz. 2 - E. Dobrzycka, K. Mukara - Wyd. OPERON.