10 października 2017 17:10 | Aktualności

Europejski Dzień Języków Obcych

Z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych, który obchodzono 26 września, w naszej szkole odbył się konkurs na najciekawszą pracę przedstawiajcąkorzyści płynące z uczenia języków obcych.

Szkołe przyozdobiły plakaty promującę zarówno naukę języka angielskiego, jak i niemieckiego.Częśćuczniów przygotowała także piękne prezentacje multimedialne.

Wydarzenie powstało z inicjatywy p. Sylwii Kniat - nauczyciela języka niemieckiego i miało na celu propagowanie różnorodności językowej i kulturowej w Europie, a także kształtowanie postawy tolerancji i otwartości, pracy nad własnym rozwojem.

Chość nauka języków obcych często wymaga wiele pracy i systematyczności, umiejętność ta, w dzisiejszych czasach, jest niezwykle ważna.