16 października 2017 10:39 | Aktualności

Święto Edukacji Narodowej

W piątek, 13 października, obchodziliśmy w naszej szkole uroczyście Dzień Edukacji Narodowej. Już od rana ubrani odświętnie uczniowie, z kwiatami w dłoniach, czekali na swoich nauczycieli. Nie szczędzili miłych słów i podziękowań. Oczywiście życzenia odbierali także pracownicy administracji, bo Dzień Edukacji Narodowej to także ich święto.

Przed południem cała społeczność szkoły spotkała się w Sali gimnastycznej na uroczystej akademii. W obecności sztandaru szkoły odśpiewano hymn państwowy. Chwilę później głos zabrała pani dyrektor Dorota Spychała, która złożyła życzenia wszystkim współpracownikom. Słowa wdzięczności całej kadrze pracującej w placówce złożyła przewodnicząca Rady Rodziców pani Emilia Rychwalska.

Uroczystość uświetnił montaż słowno-muzyczny naszych milusińskich (klasy I-VI), których przygotowała pani Hanna Nawrocka. Następnie z popisami artystycznymi wystąpili uczniowie klas starszych.

Miły i serdeczny nastrój udzielił się wszystkim.

Zdjęcia: